Biznes

Profesjonalna organizacja konferencji i spotkań firmowych

Wyjątkowe miejsce

Konferencje i szkolenia

Konferencje i szkolenia
Konferencje i szkolenia

Green GardenHotel to nowoczesny obiekt położony w Falentach na terenie malowniczego rezerwatu przyrody „Stawy Raszyńskie” tylko 15 min od Centrum Warszawy. Doskonałe miejsce dla organizatorów i klientów biznesowych poszukujących wyjątkowego otoczenia i oprawy szkoleń, konferencji czy przyjęć okolicznościowych.

Całe zaplecze biznesowe jest funkcjonalne, sale są klimatyzowane z dostępem do bezpłatnego i szybkiego łącza internetowego. Na wyposażeniu jest wysokiej klasy sprzęt, taki jak projektor multimedialny i ekran, a także flipchart ze wszystkimi niezbędnymi przyborami.

Aromatycznie i smacznie

Przerwy kawowe

Przerwy kawowe
Przerwy kawowe

Dłuższe spotkania biznesowe nie mogą się obejść bez pysznej przerwy kawowej.
Oferujemy aromatyczne, świeżo parzone kawy, herbaty najlepszej jakości w wielu smakach, soki oraz drobne przekąski.

Dodatkowo polecamy przygotowywane przez naszych kucharzy wyśmienite i świeże ciasta oraz kruche ciasteczka.
Green GardenHotel serdecznie zaprasza do skorzystania z bogatego menu, które na pewno w pełni uzupełni Państwa wydarzenie.

Kreatywnie, niebanalnie i w pięknej okolicy

Integracje

Integracje
Integracje
Integracje
Integracje

Nasz obiekt to idealne miejsce na organizację wszelkiego rodzaju imprez plenerowych. Duży teren parkowy daje wiele możliwości organizacji dowolnych imprez tematycznych dla małych, jak i dużych grup poczynając od pikników, biesiad po festyny plenerowe. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy profesjonalne zaplecze cateringowe pozwalające na świadczenie usług najwyższej jakości i organizację wyjątkowych imprez.

Nowoczesne przestrzenie eventowe w połączeniu z bogatą ofertą rekreacyjną i komfortowymi miejscami noclegowymi sprawiają, że Green GardenHotel doskonale sprawdzi się na wyjazd firmowy.
Czas na integrację pełną wrażeń!

PROFESJONALNA ORGANIZACJA KONFERENCJI I SPOTKAŃ FIRMOWYCH

Biznes

Korzystnie i wygodnie

Stała współpraca biznesowa

Stała współpraca biznesowa

Dla regularnie powracających do naszego obiektu kontrahentów, przygotowaliśmy specjalną ofertę biznesową. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz dogodne warunki rezerwacji.

Indywidualnie negocjowane warunki umowy sprawią, że każdy z naszych klientów otrzyma ofertę odpowiednio dostosowaną do wymagań i preferencji swojej firmy.