Sale konferencyjne

Profesjonalna organizacja konferencji i spotkań firmowych

Konferencje i szkolenia

Green GardenHotel to nowoczesny obiekt położony w Falentach na terenie malowniczego rezerwatu przyrody „Stawy Raszyńskie” tylko 15 min od Centrum Warszawy. To doskonałe miejsce dla organizatorów i klientów biznesowych poszukujących wyjątkowego miejsca i oprawy szkoleń, konferencji czy przyjęć okolicznościowych.

Całe zaplecze biznesowe jest funkcjonalne, sale są klimatyzowane z dostępem do bezpłatnego i szybkiego łącza internetowego. Na wyposażeniu jest wysokiej klasy sprzęt, taki jak projektor multimedialny i ekran, a także flipchart ze wszystkimi niezbędnymi przyborami. Obiekt oferuje swoim gościom przestronne i klimatyzowane pokoje, restaurację z wyśmienitą kuchnią i malownicze ścieżki do pieszych i rowerowych spacerów.

– 15 min od centrum Warszawy
– 10 min od Lotniska im. Fryderyka Chopina
– 10 min od trasy A2
– 5 min od Ptak Warsaw Expo Nadarzyn
– 5 min od trasy S8

Pełne wrażeń

Integracje

Integracje
Integracje
Integracje

Nasz obiekt to idealne miejsce na organizację wszelkiego rodzaju imprez plenerowych. Duży teren parkowy daje wiele możliwości organizacji dowolnych imprez tematycznych dla małych, jak i dużych grup poczynając od pikników, biesiad po festyny plenerowe. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy profesjonalne zaplecze cateringowe pozwalające na świadczenie usług najwyższej jakości i organizację wyjątkowych imprez.

Nowoczesne przestrzenie eventowe w połączeniu z bogatą ofertą rekreacyjną i komfortowymi miejscami noclegowymi sprawiają, że Green GardenHotel doskonale sprawdzi się na wyjazd firmowy, łączący pracę z wypoczynkiem i integracją.

Aktywnie, kreatywnie, niebanalnie – i w pięknej okolicy.
Czas na integrację pełną wrażeń!