Dojazd Zadzwoń Rezerwacja

WEEKENDOWY SPACER ZA MIASTEM

REZERWAT PRZYRODY STAWY RASZYŃSKIE
PRZYRODNICZO I HISTORYCZNIE

ATRAKCYJNE POŁOŻENIE

Wszystkie te atrakcje znajdują się  tylko 15 minut od centrum Warszawy.

Spędzenie wolnego czasu na terenie Rezerwatu to gwarancja unikalnego kontaktu z przyrodą i relaksu.

Po aktywnie wykorzystanym czasie, zapraszamy wszystkich gości do naszego Hotelu na przepyszny obiad serwowany w naszej restauracji.

REZERWAT PRZYRODY
STAWY RASZYŃSKIE

Ciekawe miejsce  na jednodniowy wypad za Warszawę dla miłośników ptaków i amatorów pieszych wycieczek.

Wśród malowniczo krajobrazowych terenów spotkamy ok.100 gatunków ptaków, w tym gatunki zagrożone wyginięciem. Interesująca jest również roślinność rezerwatu, podczas spaceru możemy podziwiać ciekawe gatunki drzew oraz  flory wodnej.

Nic dziwnego, że warto tu przyjechać bez względu na porę roku i oddać się urokowi przyrody, piękne widoki i klimat sprawią że możemy poczuć się jak na przepięknych Mazurach.

 

Wciągająca lekcja historii
o czasach napoleońskich

To właśnie tutaj ponad 200 lat temu odbyła się słynna bitwa pod Raszynem, w której książę Józef Poniatowski poprowadził wojsko przeciwko Austriakom. Dodatkową atrakcją historyczną okolicy jest barokowy XVII wieczny pałac w Falentach w którym gościł król Zygmunt III,  Jan III Sobieski i Stanisław Poniatowski.

Warto więc  wybrać się na spacer między stawami, by przekonać się, że miejsce to związane z wielką historią, też zachwyca przyrodą, emanując ciszą i spokojem.

OFERTY SPECJALNE

PAKIETY POBYTOWE