Dojazd Zadzwoń Rezerwacja

BIZNES

Profesjonalna organizacja konferencji
i spotkań firmowych

Green Garden Hotel

KONFERENCJE I SZKOLENIA

WYJĄTKOWE MIEJSCE

Green GardenHotel to nowoczesny obiekt położony w Falentach na terenie malowniczego rezerwatu przyrody „Stawy Raszyńskie” tylko 15 min od Centrum Warszawy. To doskonałe miejsce dla organizatorów i klientów biznesowych poszukujących wyjątkowego miejsca i oprawy szkoleń, konferencji czy przyjęć okolicznościowych.

Całe zaplecze biznesowe jest funkcjonalne, sale są klimatyzowane z dostępem do bezpłatnego i szybkiego łącza internetowego. Na wyposażeniu jest wysokiej klasy sprzęt, taki jak projektor multimedialny i ekran, a także flipchart ze wszystkimi niezbędnymi przyborami. Obiekt oferuje swoim gościom przestronne i klimatyzowane pokoje, restaurację z wyśmienitą kuchnią i malownicze ścieżki do pieszych i rowerowych spacerów.

– 15 min od centrum Warszawy
– 10 min od Lotniska im. Fryderyka Chopina
– 10 min od trasy A2
– 5 min od Ptak Warsaw Expo Nadarzyn
– 5 min od trasy S8

INTEGRACJE

Nasz obiekt to idealne miejsce na organizację wszelkiego rodzaju imprez plenerowych. Duży teren parkowy daje wiele możliwości organizacji dowolnych imprez tematycznych dla małych, jak i dużych grup poczynając od pikników, biesiad po festyny plenerowe. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy profesjonalne zaplecze cateringowe pozwalające na świadczenie usług najwyższej jakości i organizację wyjątkowych imprez.

Nowoczesne przestrzenie eventowe w połączeniu z bogatą ofertą rekreacyjną i komfortowymi miejscami noclegowymi sprawiają, że Green GardenHotel doskonale sprawdzi się na wyjazd firmowy, łączący pracę z wypoczynkiem i integracją.

Aktywnie, kreatywnie, niebanalnie – i w pięknej okolicy.
Czas na integrację pełną wrażeń!

SPRAWDŹ OFERTE

OFERTY SPECJALNE

PAKIETY POBYTOWE