Dojazd Zadzwoń Rezerwacja

BIZNES

Profesjonalna organizacja konferencji
i spotkań firmowych

KONFERENCJE I SZKOLENIA

WYJĄTKOWE MIEJSCE

Green GardenHotel to nowoczesny obiekt położony w Falentach na terenie malowniczego rezerwatu przyrody „Stawy Raszyńskie” tylko 15 min od Centrum Warszawy. Doskonałe miejsce dla organizatorów i klientów biznesowych poszukujących wyjątkowego otoczenia i oprawy szkoleń, konferencji czy przyjęć okolicznościowych.

Całe zaplecze biznesowe jest funkcjonalne, sale są klimatyzowane z dostępem do bezpłatnego i szybkiego łącza internetowego. Na wyposażeniu jest wysokiej klasy sprzęt, taki jak projektor multimedialny i ekran, a także flipchart ze wszystkimi niezbędnymi przyborami.

PRZERWY KAWOWE

AROMATYCZNIE I SMACZNIE

Dłuższe spotkania biznesowe nie mogą się obejść bez pysznej przerwy kawowej.
Oferujemy aromatyczne, świeżo parzone kawy, herbaty najlepszej jakości w wielu smakach, soki oraz drobne przekąski.

Dodatkowo polecamy przygotowywane przez naszych kucharzy wyśmienite i świeże ciasta oraz kruche ciasteczka.
Green GardenHotel serdecznie zaprasza do skorzystania z bogatego menu, które na pewno w pełni uzupełni Państwa wydarzenie.

 

INTEGRACJE

KREATYWNIE, NIEBANALNIE I W PIĘKNEJ OKOLICY

Nasz obiekt to idealne miejsce na organizację wszelkiego rodzaju imprez plenerowych. Duży teren parkowy daje wiele możliwości organizacji dowolnych imprez tematycznych dla małych, jak i dużych grup poczynając od pikników, biesiad po festyny plenerowe. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy profesjonalne zaplecze cateringowe pozwalające na świadczenie usług najwyższej jakości i organizację wyjątkowych imprez.

Nowoczesne przestrzenie eventowe w połączeniu z bogatą ofertą rekreacyjną i komfortowymi miejscami noclegowymi sprawiają, że Green GardenHotel doskonale sprawdzi się na wyjazd firmowy.
Czas na integrację pełną wrażeń!

WIGILIA FIRMOWA
Profesjonalna organizacji konferencji i spotkań firmowych
Zobacz

STAŁA WSPÓŁPRACA BIZNESOWA

KORZYSTNIE I WYGODNIE

Dla regularnie powracających do naszego obiektu kontrahentów, przygotowaliśmy specjalną ofertę biznesową. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz dogodne warunki rezerwacji.

Indywidualnie negocjowane warunki umowy sprawią, że każdy z naszych klientów otrzyma ofertę odpowiednio dostosowaną do wymagań i preferencji swojej firmy.

OFERTY SPECJALNE

PAKIETY POBYTOWE